Wspólny ogród iga

Common Iga Garden to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy kochają ogrodnictwo i dla tych, którzy kochają kwiaty. Ten ogród znajduje się w samym sercu miasta, New Town, Bangalore.

Ten ogród jest podzielony na trzy sekcje. Pierwsza sekcja to zielony dom, w którym znajdziesz wiele rodzajów roślin, druga to sekcja sztucznego stawu, a trzecia to duży ogród kwiatowy, w którym znajdziesz wiele odmian kwiatów.

Zacznijmy od sztucznego stawu. Staw ten wypełniony jest wodą i służy do uprawy różnego rodzaju roślin wodnych. W tym stawie znajduje się kilka odmian gatunków ryb.

Staw został zbudowany przez rząd Karnataki w celu zachowania zagrożonych gatunków ryb. W tym stawie można również znaleźć różne gatunki żab. Jest to bardzo piękne miejsce dla dzieci, ponieważ będą one uwielbiać przychodzić i bawić się tutaj.

Trzecia sekcja jest największa ze wszystkich i jest podzielona na dwie części. W pierwszej części ogrodu znajdziemy szeroką gamę roślin kwitnących. W tej części znajdziesz odmiany roślin takich jak Begonia, Brugmansia, Camellia, Geranium, Hibiskus, Jasmine, Lantana, Marigold, Pothos i wiele innych roślin.

W ogrodzie znajdziesz również różne rodzaje drzew. Drzewo jest bardzo ważną częścią ogrodu, ponieważ ten ogród jest idealnym miejscem do zabawy dla dzieci.

Znajdują się tam różnego rodzaju zabawki, którymi dzieci mogą się bawić. Znajdziesz tu wiele huśtawek i zjeżdżalni. Znajdziesz tu również zjeżdżalnię dla maluchów i jedną dla dorosłych.

Ogród jest bardzo pięknym miejscem i jeśli chcesz iść na spacer, to powinieneś zdecydowanie odwiedzić ten ogród.

Wnioski:

Jest to rzeczywiście bardzo piękny ogród i jest to idealne miejsce do zabawy dla dzieci. Więc, idź i odkryj ten ogród, a będziesz cieszyć się nim.