Jak wyhodować idealny ogród

Ogrodnictwo to najlepsze hobby dla dzieci. Jest to zabawny sposób, aby cieszyć się naturą, a także jest to świetne zajęcie do zrobienia z rodziną. Dzieci będą uwielbiać zabawę i odkrywanie nowych rzeczy.

Istnieje wiele rzeczy do rozważenia przy wyborze idealnego ogrodu dla dzieci. Możemy wybrać różne rodzaje roślin w oparciu o temat ogrodu.

Jeśli chodzi o ogród dla dzieci, będziemy musieli upewnić się, że wybieramy odpowiednią roślinę. Rośliny potrzebują różnej ilości wody i światła słonecznego. Tak więc, jeśli chodzi o wybór idealnej rośliny, musimy szczegółowo poznać jej wymagania.

Zapoznajmy się z rodzajami roślin:

Zioła:

Zioła są bardzo ważne dla gotowania i jedzenia. Możemy uprawiać zioła w naszym podwórku i robić pyszne dania. Zioła to najlepsze rośliny do ogrodu dla dzieci, ponieważ wymagają mniej miejsca i wody.

Amarant:

Amarant to rodzaj zioła, które można uprawiać w doniczkach. Jest to roślina o wysokiej wartości odżywczej, która jest bogata w witaminy i minerały. Amarant potrzebuje światła słonecznego, ale nie za dużo. Amarant potrzebuje dużo wody i dobrej gleby. Amarant ma wyjątkowy smak i zapach.

Bazylia:

Bazylia jest rośliną tropikalną i jest również znana jako słodka bazylia. Bazylia jest ulubioną rośliną dzieci. Bazylia jest bogata w składniki odżywcze i ma bardzo świeży zapach.

Borage:

Jest to nisko rosnąca roślina, która może być łatwo uprawiana. Borage jest dobrą opcją dla dzieci w ogrodzie. Borage jest używany do leczenia migren i depresji.

Kapusta:

Kapusta jest bardzo popularnym warzywem dla dzieci. Dzieci pokochają uprawę tego warzywa w swoim ogródku. Kapusta jest bardzo pożywną rośliną.

Chaber:

Ten kwiat jest również znany jako chaber lub kwiat motyla. Jest to piękny i kolorowy kwiat.

Koperek:

Koperek jest bardzo powszechną i popularną rośliną dla dzieci. Koperek jest najczęściej używanym ziołem. Koperek jest również używany do gotowania i medycyny.

Sałata:

Sałata jest również znana jako sałata cos. Sałata może być łatwo uprawiana. Możesz rozpocząć uprawę tej rośliny na wiosnę.

Nasturtium:

Nasturtium to roślina, która rośnie latem i jesienią. Nasturcja jest również znana jako chaber.

Parsley:

Pietruszka jest bardzo znanym zielonym warzywem liściastym. Jest bogata w żelazo i witaminę K.

Groch:

Groszek jest bardzo łatwy w uprawie i można go uprawiać w małych doniczkach. Groszek jest niezwykle odżywczy.

Sorrel:

Jest to bardzo nisko rosnąca roślina. Sorrel jest również znany jako torebka pasterska. Szczaw to jedna z najlepszych roślin do ogrodu dla dzieci.

Szpinak:

Szpinak jest bardzo łatwą w uprawie rośliną. Jest bogaty w żelazo i witaminę A.