3 proste sposoby na stworzenie ogrodu w stylu Bumpkin

Wszyscy wiemy, jak ważne jest posiadanie ogrodu i uprawianie własnych warzyw, ale większość ludzi nie wie, że mogą wykorzystać niewykorzystaną przestrzeń w swoim domu, aby ich ogród wyglądał jak raj. Tak więc, dzisiaj omówimy, jak można stworzyć ogród bumpkin bez żadnych kłopotów.

Będziesz musiał pracować przez jakiś czas, aby uprawiać warzywa, ale będziesz szczęśliwy, gdy zobaczysz warzywa, które rosną w twoim ogrodzie. Możesz nawet użyć swojego ogrodu jako hobby i sprawi, że twój dom będzie wyglądał piękniej.

Zrób drewniane pudełko

Najlepszym sposobem na stworzenie ogrodu bumpkin jest użycie drewnianej skrzyni. Możesz kupić takie drewniane pudełko z lokalnego rynku i przymocować je do swojego ogrodu. Jeśli masz jakieś stare drewniane skrzynki to można nawet dostać je i zrobić swój ogród. Będziesz musiał go pomalować, aby nadać mu dobry wygląd.

Wypełnij go ziemią

Jeśli chcesz, aby ogród wyglądał jak naturalne siedlisko, to możesz wypełnić go ziemią. Gleba powinna być odpowiedniego rodzaju, ponieważ jeśli jest zbyt mokra, to zgnije rośliny, a jeśli jest zbyt sucha, to nie otrzymasz żadnych warzyw.

Daj trochę cienia

Jeśli zamierzasz uprawiać warzywa, musisz dać im trochę cienia, aby wyglądały bardziej atrakcyjnie.

Wnioski:

Tak więc, to był krótki przewodnik, jak można zrobić ogród bumpkin. Te proste wskazówki pomogą Ci sprawić, że ogród będzie wyglądał jak naturalne siedlisko.